Home      Programma      Info & tickets      Partners     
 
 
   

Op datum     Op genre

Circus

Comedy

Dans

Kids

Meetingpoint

Muziek

   Dark Early Morning Night
   Galop, het concert
   Holsen/Cassiers
   Julien Tassin Solo
   K O E S T
   KRANKLAND
   Lady Blaxx
   Latitudes
   Myrddin en Imre De Cauter
   Nele Needs A Holiday
   Pompelmoes
   Trio Indigo
   Vitja Pauwels solo
   Voor Arie
   Will Samson

Performance

Theater

Woord

© Wouter Cox
© Wouter Cox
© A. De Causmaecker

Voor Arie
Colette Broeckaert & A. De Causmaecker


In Voor Arie, geluiden van mijn vogels. Ze zijn inmiddels overleden, vanmorgen lag de laatste dood in zijn kooi verkennen pianiste Colette Broeckaert en kunstenares Anneleen De Causmaecker het gebied waar natuur en stedelijkheid elkaar raken.

In een voorstelling die meandert tussen concert, installatie en performance worden citaten uit de pianoliteratuur bewerkt, getransformeerd en vervlochten met fieldrecordings en live gemanipuleerde beeldprojecties. Ze nemen je mee in een mysterieuze soundscape en een variëteit aan verknipte vogelfilmpjes.

Soundscape en liveperformance: Colette Broeckaert.
Beeldprojecties en liveperformance: A. De Causmaecker.


€ 6 - duur: 25'
Zondag om 13u30 en 15u30,  8  Paul Michielslaan 59

Tickets verkrijgbaar in het meetingpoint tot 1u voor aanvang van een voorstelling, daarna vanaf 30 min. voor aanvang aan de ingang van de huiskamer mits niet uitverkocht.


 Huiskamers met dit icoon zijn toegankelijk met een rolstoel. Het toilet is er soms niet toegankelijk. Als je minder mobiel bent, gelieve dit bij de reservering door te geven.